Kurumsal

Kurumsal

Firmamız, 2005 yılında Tuzla merkez binasında Altınkumlar Kaldırma Ekipmanları Ltd. Şti. unvanıyla faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar Karaköy Perşembe Pazarında kazandığımız iş ve sektör deneyimini 2005’ten bugüne aynı şirket bünyesinde ve 2009’dan itibaren LİFTURK markasıyla sürdürmekteyiz.

2007 yılından itibaren sadece "Yük Kaldırma Ekipmanları" alanında uzmanlaşma ve bu konuya odaklanma hedefi aldık. Bu alanda yaptığımız araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda üretime geçtik. Çeşitli üretimlerin ardından imalat yatırımlarımızı ithalatla destekleyip ürün çeşidimizi artırdık. Yurt dışındaki partner firmalarımız aracılığıyla kendi markamızla piyasanın talep ettiği ürünleri ürettirdik ve kaldırma ekipmanları konusundaki piyasa taleplerine karşılayan bir firma haline geldik.

Başta ürünlerimizin kalitesi ve satış sonrası hizmetlerimizin bize kazandırdığı güven ve itibarla 2009 yılından itibaren ülke genelinde tercih edilen bir marka olduk. Birçok ilde yer alan bayilerimiz ve satış ortaklarımızın katkısıyla birlikte bugün LİFTURK markası, ülkemizin %100 yerli sermaye ile kurulmuş markası olarak güvenle tercih edilmektedir.

Türkiye genelinde kazandığımız güven ve bilinirliğimizi çevre ülkelere de yayarak %100 yerli Türk markası LİFTURK 'u global pazarda bilinen, güvenilen ve kalıcı bir marka haline getirme vizyonuna sahibiz.Kuruluş Amacımız

Ülke çapında kaldırma ve Taşıma Ekipmanları,Çelik Halat, Zincir ve Deniz sektöründe öncü olmak ve liderliği her gün daha da büyüyen bir organizasyonla sürdürmek, Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazesine sahip stoklarımızla karşılamak , Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, bölge bayisi olduğumuz, dünya çapında kendini kanıtlamış markaların sanayinin önde gelen firmaları tarafından tercih edilen üstün nitelikli, kaliteli ve sertifikalı ürünlerini tecrübeli personelimiz ile tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılmasında tüm enerjimiz ile çalışmaktır.Kalite Politikamız

Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları,Çelik Halat, Zincir ve Deniz sektöründe müşterilerimizle uluslararası kabul görmüş standartlarda en iyi hizmeti sunarak lider firma olmak, tüm çalışanlarımızla sürekli kalite kavramını çevreci bir anlayış içinde tatbik etmek şirketimizin politikasıdır.

Teknik Destek

Tüm sorunlarınız için anında destek hizmeti

Montaj Hizmeti

Profesyonel ekibimiz ile montaj hizmeti

Garantili Ürün

Tüm ürünlerimiz Liftürk garanti kapsamındadır